Aktepe İzolasyon & Havalandırma Sistemleri Aktepe İzolasyon & Havalandırma Sistemleri Aktepe İzolasyon & Havalandırma Sistemleri Aktepe İzolasyon & Havalandırma Sistemleri


Fancoil Kutusu

 •  

  Fancoil adından da anlaşılacağı gibi bir fan ve önünde bulunan coil den oluşur. Bu coil' in içinden sıcak veya soğuk su geçirilir. Sistemden sıcak su geçerse ısınma sağlanır , soğuk su geçerse soğutma sağlanır.

  Fan coil cihazları birçok modelde imal edilirler. Fan coil cihazları yer tipi , duvar tipi , tavan tipi , kasetli dört yöne üflemeli ve kanallı tip olarak gruplandırılırlar.

  Fan Coil cihazları nerelerde kullanılır ?

  Fan coil cihazları ısıtma ve serinletme ihtiyacının olduğu her temiz mekanda kullanılır.Evlerde , apartman dairelerinde , müstakil evlerde , villalarda , residence türü binalarda , işyerlerinde , ofislerde , otellerde , hafta sonu evlerinde ve yazlık evlerde kullanılır.

  Fan coil cihazları ısıtma yanında serinletme ihtiyacınıda ısı pompası kullanarak gerçekleştirir.Fan coil cihazları içerisinden geçen sıvının sıcaklığı yada soğukluğu oranında ısıtma yada soğutma sağlar. Fancoil cihazlarının kapasiteleri modele göre değişiklik gösterir.

  Isıtmada daha fazla konfor ve sağlıklı ortam için fan coil cihazı ile birlikte zeminden ısıtma ve duvardan ısıtma sistemide kullanılır.

 

Yapılan İşler

İzolasyon Güney Kot Yıkama (İstanbul)
Havalandırma Samsun Kültür Merkezi (Samsun)
Çatı/Cephe İskenderun Vergi Dairesi (Hatay)
Doğalgaz Baca Sistemleri Yüksekova Öğretmenevi (Hakkari)
İzolasyon, Havalandırma, Sac kaplama, Yüzey kaplama ,Doğalgaz Baca sistemleri ve Tüm Tadilat İşleriniz, imalat ve montaj şeklinde Uzman Ekiplerimizle İtina ile Yapılır..
Copyright © 2015 Arvyda İnternet Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri - Sac Kaplama, Ram Bacası, Halaş Borusu, Paslanmaz Boru & Davlumbazları, Kızgın Yağ Borusu ve Tank Kaplaması